Strona główna » Nieruchomości » Domy w okolicy Poznania

Sprzedaż domów – okolice Poznania

Prowadzimy sprzedaż domów w okolicach Poznania, a więc w miejscowościach takich jak np. Golęczewo, Grubsko, Mosina, Nochowo czy Promnice. Oferowane przez nas nieruchomości z pewnością sprostają oczekiwaniom osób, które poszukują ciszy i spokoju, a jednocześnie chcą mieszkać w dosyć bliskiej odległości od dużego miasta. Wszystkie miejscowości, w których znajdują się domy na sprzedaż, mają dobre połączenie drogowe z Poznaniem. W większości z nich kursuje również transport publiczny, co jest dużym udogodnieniem dla osób niezmotoryzowanych.

Domy w okolicach Poznania sprzedajemy po konkurencyjnych cenach. Przy ich wycenie uwzględniamy m.in. metraż i poziom wykończenia budynku oraz wielkość działki, na której się on znajduje. Jesteśmy też otwarci na negocjacje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Domy parterowe i piętrowe

W ofercie biura #NIERUCHOMOŚCI znajdą Państwo domy parterowe i piętrowe, wykonane zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, ze spadzistym lub prostym dachem. Ich wnętrza cechuje przestronność i gustowne wykończenie, a także przemyślany układ pomieszczeń. Dzielą się na budynki w pełni urządzone oraz wymagające umeblowania. W zależności od oferty mogą być wyposażone m.in. w podpiwniczenie, poddasze czy spiżarnię będącą uzupełnieniem kuchni. Różnią się od siebie także metrażem i liczbą pokoi. Wszystkie doskonale sprawdzają się jako domy jednorodzinne.

Dlaczego warto kupić dom pod Poznaniem?

Dom to miejsce, w którym każdy z nas szuka spokoju, ciszy i odpoczynku od codziennych obowiązków. Powinno być więc ono wolne od hałasu i zgiełku miasta. Kupując dom pod Poznaniem, będą Państwo mogli cieszyć się bliskością natury, spacerować na świeżym powietrzu, organizować przyjęcia w ogrodzie i napawać się malowniczym widokiem okolicy. Jest do szczególnie atrakcyjna wizja osób posiadających dzieci, ponieważ na własnej posesji można stworzyć dla swoich pociech nie tylko atrakcyjne, ale i bezpieczne miejsce do zabawy. Co więcej, duże zielone podwórko to także raj dla zwierząt domowych, które niekoniecznie lubią się gnieździć w ciasnym blokowisku.

Nic dziwnego, że Polacy coraz częściej decydują się na ucieczkę z dużych aglomeracji na tereny podmiejskie, skoro zalety tego rozwiązania są tak liczne. Jeżeli Państwu również marzy się własny dom z ogrodem w okolicach Poznania, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb i z chęcią doradzimy przy wyborze nieruchomości.