Strona główna » Nieruchomości » Lokale komercyjne

Lokale komercyjne

Jeśli rozglądają się Państwo za lokalem komercyjnym przeznaczonym do prowadzenia różnych profili oraz form działalności gospodarczej, zachęcamy do zapoznana się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy pomieszczenia biurowe i obiekty na wynajem, w których można prowadzić biznes handlowy, produkcyjny czy usługowy. Wszystkie lokale są starannie selekcjonowane, by w jak największym stopniu odpowiadały potrzebom przyszłych użytkowników. Współpracując z Klientami, staramy się w pełni dopasować ofertę do ich sugestii, oczekiwań i typu działalności. Z chęcią doradzamy przy wyborze lokalu i proponujemy korzystne warunki wynajmu. W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat lub w przypadku dodatkowych pytań do oferty prosimy o kontakt.

Lokale użytkowe na biura

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne lokale użytkowe nadające się do natychmiastowego zagospodarowania. Wynajmujemy m.in. wielopokojowe mieszkania z łazienką i kuchnią, idealne do przekształcenia na małe biura usługowe. W lokalach tych będą Państwo w stanie stworzyć doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i zawierania umów z partnerami biznesowymi. Należy bowiem pamiętać, że profesjonalny wygląd biura ma ogromny wpływ na wizerunek firmy.

Oferowane przez nas lokale biurowe mieszczą się przeważnie w blokach bądź kamienicach. Podłączone są do mediów i co do zasady posiadają podstawowe wyposażenie kuchenne (lodówka, kuchenka, zlew). Dostępne są w wersji z balkonem, co może być dodatkowym walorem dla palących osób w firmie.

Obiekty handlowo-usługowe i produkcyjne

W ramach naszych usług wynajmujemy również obiekty handlowo-usługowe dostosowane do potrzeb konsumentów i sprzyjające sprzedaży. Budynki te znajdują się w dogodnej lokalizacji i pozwalają na prowadzenie większej działalności. Podłączone są do instalacji grzewczych, wodnokanalizacyjnych i elektrycznych. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo także obiekty produkcyjne, bardzo często połączone z zapleczami socjalnymi i magazynowymi. Budynki te znajdują się w stanie wykończonym, gotowym na wprowadzenie sprzętu.