Lokale komercyjne

Jeśli rozglądają się Państwo za lokalem komercyjnym przeznaczonym do prowadzenia różnych profili oraz form działalności gospodarczej, zachęcamy do zapoznana się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy pomieszczenia biurowe i obiekty na wynajem, w których można prowadzić biznes handlowy, produkcyjny czy usługowy. Wszystkie lokale są starannie selekcjonowane, by w jak największym stopniu odpowiadały potrzebom przyszłych użytkowników. Współpracując z Klientami, staramy się w pełni dopasować ofertę do ich sugestii, oczekiwań i typu działalności. Z chęcią doradzamy przy wyborze lokalu i proponujemy korzystne warunki wynajmu. W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat lub w przypadku dodatkowych pytań do oferty prosimy o kontakt.

Lokale użytkowe na biura

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne lokale użytkowe nadające się do natychmiastowego zagospodarowania. Wynajmujemy m.in. wielopokojowe mieszkania z łazienką i kuchnią, idealne do przekształcenia na małe biura usługowe. W lokalach tych będą Państwo w stanie stworzyć doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i zawierania umów z partnerami biznesowymi. Należy bowiem pamiętać, że profesjonalny wygląd biura ma ogromny wpływ na wizerunek firmy.

Oferowane przez nas lokale biurowe mieszczą się przeważnie w blokach bądź kamienicach. Podłączone są do mediów i co do zasady posiadają podstawowe wyposażenie kuchenne (lodówka, kuchenka, zlew). Dostępne są w wersji z balkonem, co może być dodatkowym walorem dla palących osób w firmie.

Obiekty handlowo-usługowe i produkcyjne

W ramach naszych usług wynajmujemy również obiekty handlowo-usługowe dostosowane do potrzeb konsumentów i sprzyjające sprzedaży. Budynki te znajdują się w dogodnej lokalizacji i pozwalają na prowadzenie większej działalności. Podłączone są do instalacji grzewczych, wodnokanalizacyjnych i elektrycznych. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo także obiekty produkcyjne, bardzo często połączone z zapleczami socjalnymi i magazynowymi. Budynki te znajdują się w stanie wykończonym, gotowym na wprowadzenie sprzętu.