Strona główna » Nieruchomości » Mieszkania w okolicy Poznania

Mieszkania w okolicy Poznania

Sprzedajemy mieszkania w okolicy Poznania, a więc w malowniczych miejscowościach takich jak Luboń czy Murowana Goślina. Polecamy je szczególnie tym osobom, które cenią sobie ciszę i spokój. W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania zarówno jedno-, jak i wielopokojowe dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. Mieszczą się one w blokach bądź w piętrowych domach i dostępne są w wersji całkowicie lub częściowo umeblowanej. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie znaleźć także mieszkania świeżo odremontowane i nieurządzone, które można zaaranżować od podstaw według własnej koncepcji.

Przeprowadzamy szybkie i bezpieczne transakcje kupna-sprzedaży oparte na przejrzystych warunkach współpracy. Ponadto pośredniczymy także w wynajmie mieszkań poza Poznaniem. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferowanych przez nas nieruchomości i pomożemy przy podjęciu dobrej decyzji.

Zalety mieszkania pod Poznaniem

Mieszkanie pod Poznaniem to rozwiązanie doskonałe dla tych, którzy czują potrzebę odcięcia się od pędu dużego miasta. Spokojne okolice sprzyjają odpoczynkowi i pomagają zregenerować się przed kolejnym dniem czy tygodniem pracy. Chociaż część miejscowości, w których mieszczą się oferowane przez nas lokale, nabyła prawa miejskie, to w ich pobliżu znajdują się lasy i inne rozległe tereny zielone. Bliższy kontakt z naturą i czyste powietrze stwarzają doskonałe warunki do rodzinnych spacerów z dziećmi.

Jednak mieszkanie poza Poznaniem jest też korzystne pod kątem ekonomicznym. Nieruchomości o takim samym metrażu czy standardzie są tam często o wiele tańsze. Wynika to m.in. z faktu, że skupiskiem biurowców, urzędów czy innych ośrodków pracy jest Poznań. Dla kierowców dojazd do nich nie powinien być zbytnim utrudnieniem. Osoby niezmotoryzowane mogą korzystać z transportu publicznego. Jeżeli natomiast chodzi o dostępność do sklepów spożywczych to nie z tym żadnego problemu. W tzw. sypialniach Poznania znajdują się także różnego typu punkty usługowe, kościoły czy szkoły.