Strona główna » Nieruchomości » Mieszkania w Poznaniu

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania na sprzedaż w Poznaniu, zlokalizowane zarówno w samym centrum miasta, jak i na dzielnicach takich jak Rataje, Piątkowo czy Grunwald Północ i Południe oraz Stary Grunwald. Jest to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z miejskich atrakcji. Sprzedajemy lokale dla singli, par i rodzin z dziećmi, w tym kawalerki i mieszkania wielopokojowe, zarówno umeblowane, jak i wymagające urządzenia. Wchodzą one w skład nowoczesnych bloków, wyposażonych w większości w windy, monitoring czy ochronę. Do niektórych mieszkań mogą Państwo dokupić także miejsce postojowe – w garażu lub na zewnątrz. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem są również dwupiętrowe apartamenty należące do lokali w wysokim standardzie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Mieszanie na Grunwaldzie w Poznaniu

Kupno mieszkania na Grunwaldzie w Poznaniu to doskonała inwestycja w przyszłość. Ta dawna dzielnica należy bowiem do jednej z najprężniej rozwijających się części miasta. Na jej obszarze powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli składających się nie tylko z bloków mieszkalnych, ale i domów jednorodzinnych, biurowców czy centrów usługowo-handlowych. Jednak na Grunwaldzie nie brakuje także zieleni, która rozpościera się zarówno w parkach, jak i wokół budynków na osiedlach. Co więcej, dawna dzielnica może pochwalić się także pięknymi zabytkami, takimi jak np. historyczny Fort Grolman.

Mieszkanie na dzielnicy Rataje

Mieszkania na dzielnicy Rataje również stanowią doskonały wybór. Mieszczą się w dobrze skomunikowanej części Poznania, która w potocznej mowie mieszkańców została podzielona na tzw. dwa tarasy. Dolny Taras Rataj składa się z mniejszych osiedli: Powstań Narodowych, Piastowskiego, Oświecenia, Rzeczypospolitej, Jagiellońskiego oraz Armii Krajowej. Jego charakterystyczną cechą jest blokowa zabudowa. Górny Taras Rataj natomiast obejmuje Stare Żegrze, osiedle Orła Białego, Lecha, Czecha, Rusa oraz osiedle Tysiąclecia. Wyróżnia się budownictwem mieszanym, łączącym obiekty jedno- i wielorodzinne.

Mieszkania na sprzedaż – Piątkowo

Państwa uwadze polecamy także mieszkania na sprzedaż na dzielnicy Piątkowo, położonym w północnej części Poznania. Jest to dawna wioska włączona w granice miasta w latach 70. ubiegłego stulecia, dlatego jej krajobraz przeplatają zarówno blokowiska, jak i zabudowa jednorodzinna. Charakterystyczne dla Piątkowa są królewskie nazwy mniejszych osiedli, wchodzących w jego skład, w tym np. Jana III Sobieskiego czy Bolesława Chrobrego. Jest to okolica spokojna i z dobrym dojazdem do centrum. W jej północno-wschodniej części przy ul. Umultowskiej znajdują się Lasy Komunalne Poznania, a więc idealne miejsce na rodzinne spacery czy aktywność fizyczną.