Strona główna » Kredytowanie nieruchomości

Kredytowanie nieruchomości

Kupno własnego mieszkania lub domu to dla wielu osób zarówno spełnienie marzeń, jak i duże wyzwanie finansowe. Oferujemy Państwu pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i przejrzyste zestawienie różnych ofert banków, pomagając tym samym przy wyborze najlepszego rozwiązania. Doradzamy, jak bezpiecznie podpisać umowę zakupu domu lub mieszkania na kredyt i upewniamy się co do stanu prawnego danej nieruchomości. Co więcej, w ramach naszych usług pomagamy także kompletować dokumentację dla banku.

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonych form kredytowania nieruchomości, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego bądź do wizyty w siedzibie naszej firmy w Poznaniu. Doradcy finansowi #NIERUCHOMOŚCI odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i pomogą w rozłożeniu kredytu na dogodne raty.

Rodzaje kredytów hipotecznych

Mając na celu dobro Klientów, pomagamy wybierać najkorzystniejsze oferty banków i wyjaśniamy zawiłe zapisy umów kredytowych. Przedstawiamy atrakcyjne oferty kredytu na kupno mieszkania lub domu, a także obiektów niemieszkalnych o przeznaczeniu usługowo-handlowym, biurowym czy produkcyjnym. W ramach naszych usług selekcjonujemy również atrakcyjne oferty pożyczek na wykończenie lub remont lokali użytkowych czy mieszkalnych, a także na zakup nowych mebli czy sprzętu.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu nieruchomości unikną Państwo zbędnych kosztów i uregulują swoją historię kredytową. Nawet jeżeli mają już Państwo zobowiązania wobec banków, ale warunki kredytowania okazały się być dla Państwa niekorzystne, jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie tego problemu. Może być nim m.in. kredyt hipoteczny refinansowy, który pozwala przenieść umowę do innego banku. Umożliwia nie tylko zmianę dotychczasowych warunków kredytowania, ale także i wzięcie dodatkowej pożyczki na dowolny cel. Ciekawą opcją jest również kredyt hipoteczny konsolidacyjny, który jak sama nazwa wskazuje, pozwoli skonsolidować wszystkie zadłużenia i ustalić dla nich jedną ratę o atrakcyjnych oprocentowaniu. Jego zabezpieczeniem może być zarówno budynek, jak i działka.

Szczegółowych informacji na temat poszczególnych kredytów pod zastaw nieruchomości udzielamy na drodze indywidualnego kontaktu.

Masz pytania? Napisz do nas!