#NIERUCHOMOŚCI to firma, która została zbudowana na solidnym, rzetelnym i doświadczonym fundamencie. Tworzą ją ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Z nami masz gwarancję oszczędności czasu, pieniędzy i bezwzględną pewność bezpieczeństwa transakcji. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnoprawnej, współpracujemy z prawnikami, notariuszami, doradcami finansowymi, ubezpieczycielami, architektami wnętrz oraz firmami wykończeniowymi. Wszystko po to by zapewnić tobie oraz twoim najbliższym kompleksową usługę oraz 100% satysfakcji.

Biznes prowadzimy rodzinnie, bo jak często podkreślamy tworzymy doskonale uzupełniający się duet w życiu prywatnym oraz na gruncie zawodowym. Każde z nas ma inne doświadczenia oraz predyspozycję, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo kompleksową usługę. Zakładamy, że mniej znaczy więcej, a wolniej znaczy lepiej. Nie obsługujemy setek klientów miesięcznie, nie przyjmujemy do sprzedaży mnóstwa ofert, w których nie możemy się później odnaleźć. Wolimy skupić się na wąskim gronie klientów i dzięki temu przeprowadzić transakcję kompleksowo. Nasz zakres usług wykracza znacznie poza pokazanie mieszkania i skompletowanie oraz sprawdzenie dokumentów. Przeprowadzamy całość transakcji od przyjęcia oferty do bazy, profesjonalną sesję zdjęciową, szeroko rozumiany marketing, weryfikację klientów, również pod kontem finansowym, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, przygotowanie i weryfikację dokumentów, udział w negocjacjach warunków umowy, obecność przy każdym spotkaniu, po pieczę nad sprawami związanymi z opróżnieniem lokalu, wydaniem nieruchomości, czy nawet jego remontem. 

Dla nas najważniejsze jest to, że po prostu kochamy swoją pracę, dzięki czemu jesteśmy w stanie z najwyższą starannością dbać o dobro naszych klientów!

Sebastian Ignaszak

Sebastian jest absolwentem kierunku Zarządzanie i Marketing, co zaowocowało tym, że całe swoje życie zawodowe związany był bezpośrednio lub pośrednio ze sprzedażą. Obrotem nieruchomościami zainteresował się w roku 2011, kiedy to podjął intensywne szkolenie, a później pracę w duże ogólnopolskiej firmie zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Tutaj przez siedem lat zbierał doświadczenie oraz aktualizował swoją wiedzę poprzez szkolenia oraz przeprowadzane przez siebie transakcję. Wiedza, doświadczenie oraz pewność siebie w prowadzeniu biznesu sprawiały, że zawsze znajdował się w czołówce doradców w całej Polsce. Posiada rozległą wiedzę zarówno na temat transakcji na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Nie boi się nowych wyzwań oraz ciężkiej pracy, która niejednokrotnie jest wpisana w zawód pośrednika. Kiedy w 2018 roku wraz z Marysią podjęli decyzję o odejściu z dużej firmy i założeniu własnej przejął pieczę nad sprawami finansowymi, organizacyjnymi i obsługą całego procesu z klientem. 

Maria Baranowska

Marysia swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczęła w 2013 roku zatrudniając się w ogólnopolskiej firmie zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Swoje doświadczenie zaczęła budować w oparciu o niezliczoną ilość szkoleń oraz transakcji przeprowadzanych pod okiem trenerów oraz kierowników. W latach 2015 – 2016 intensywnie zajmowała się szkoleniem oraz wdrażaniem do firmy nowych pracowników. W roku 2016 awansowała na kierownika jednego z poznańskich oddziałów firmy, gdzie prężnie pracowała nad rozwojem oraz funkcjonowaniem zespołu, któremu przewodziła. Jak sama mówi, te lata w swojej karierze zawodowej docenia najbardziej, bo zderzenie się modelu korporacyjnego w jakim pracowała z prawami rządzącymi na rynku nieruchomości przyniosło jej nieocenioną wiedzę oraz doświadczenie. W #NIERUCHOMOŚCI odpowiada przede wszystkim za marketing, pozyskanie nowych klientów oraz trzyma pieczę nad kwestiami formalno – prawnymi.