Informacje o #NIERUCHOMOŚCI

Jak przejść bezpiecznie przez czynności związane z obrotem nieruchomości? Wystarczy skorzystać z usług firmy #NIERUCHOMOŚCI. Świadczone przez nas pośrednictwo w sprzedaży czy kupnie mieszkania lub domu to usługa, która spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Bezpieczna sprzedaż lub kupno nieruchomości wymaga posiadania wiedzy z wielu różnych dziedzin, a korzystając z usług specjalistów, mają Państwo gwarancję szybkich i bezpiecznych transakcji. Szeroka wiedza umożliwia nam swobodne poruszanie się w tematyce nieruchomości i zdecydowane działanie.Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań i domów w Poznaniu oraz w innych miejscowościach na terenie Wielkopolski.

Oszczędność czasu, bezpieczeństwo i komfort

Biznes prowadzimy rodzinnie, bo jak często podkreślamy, tworzymy doskonale uzupełniający się duet zarówno w życiu prywatnym, jak i na gruncie zawodowym. Każde z nas ma inne doświadczenia oraz predyspozycje, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę. Zakładamy, że mniej znaczy więcej, a wolniej znaczy lepiej. Nie obsługujemy setek klientów miesięcznie, nie przyjmujemy do sprzedaży mnóstwa ofert, w których nie możemy się później odnaleźć. Wolimy skupić się na wąskim gronie Klientów i ich indywidualnych wymaganiach. Nasz zakres usług wykracza znacznie poza pokazanie mieszkania czy domu i skompletowanie oraz sprawdzenie dokumentów. Przeprowadzamy całość transakcji od przyjęcia oferty do bazy,  po profesjonalną sesję zdjęciową, szeroko rozumiany marketing i weryfikację Klientów – również pod kątem finansowym. Nasze usługi obejmują także sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, przygotowanie i weryfikację dokumentów, udział w negocjacjach warunków umowy, obecność przy każdym spotkaniu oraz pieczę nad sprawami związanymi z opróżnieniem lokalu, wydaniem nieruchomości czy nawet jej remontem. Ponieważ kochamy swoją pracę, jesteśmy w stanie z najwyższą starannością dbać o dobro naszych Klientów!

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Biuro nieruchomości posiada znacznie większe możliwości prezentacji oferty. Dzięki znajomości aktualnych trendów panujących na rynku pośrednik potrafi doskonale dopasować ofertę do oczekiwań i potrzeb konkretnego klienta. Właściwa strategia sprzedaży pozwala także dokonać transakcji znacznie szybciej. Pośrednik dokonuje analizy stanu prawnego nieruchomości i eliminuje potencjalne zagrożenia, z których mogą nie zdawać sobie sprawy prywatne osoby. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące pracy naszego biura nieruchomości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem.

Sebastian Ignaszak

Sebastian jest absolwentem kierunku Zarządzanie i Marketing, co zaowocowało tym, że całe swoje życie zawodowe związany był bezpośrednio lub pośrednio ze sprzedażą. Obrotem nieruchomościami zainteresował się w roku 2011, kiedy to podjął intensywne szkolenie, a później pracę w dużej ogólnopolskiej firmie zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Tutaj przez siedem lat zbierał doświadczenie oraz aktualizował swoją wiedzę poprzez szkolenia oraz przeprowadzane przez siebie transakcje. Wiedza, doświadczenie oraz pewność siebie w prowadzeniu biznesu sprawiały, że zawsze znajdował się w czołówce doradców w całej Polsce. Posiada rozległą wiedzę zarówno na temat transakcji na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Nie boi się nowych wyzwań oraz ciężkiej pracy, która niejednokrotnie jest wpisana w zawód pośrednika. Kiedy w 2018 roku wraz z Marysią podjęli decyzję o odejściu z dużej firmy i założeniu własnej przejął pieczę nad sprawami finansowymi, organizacyjnymi i obsługą całego procesu z klientem.