Strona główna » Wykończenie wnętrz

Wykończenie wnętrz

W ramach naszych usług dodatkowych zajmujemy się wykańczaniem wnętrz mieszkań i domów. Współpracujemy z zaufaną ekipą remontową, która oferuje wykonanie wszelkiego rodzaju prace: malowanie, gładzie, tynki, panele, instalacje elektryczne i wiele innych. Proponujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu urządzania pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Dbamy o funkcjonalność oraz estetykę wykańczanych przez nas wnętrz. Zapewniamy w pełni zindywidualizowany projekt dostosowany do potrzeb Klientów.

Kompleksowy zakres prac

Troszczymy się o organizację, najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz doświadczonych wykonawców, a Państwo otrzymują urządzoną i gotową do zamieszkania od zaraz nieruchomość. Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą w bezproblemowy i szybki sposób przejść przez proces wykończenia pod klucz zakupionej nieruchomości. Dzięki naszym usługom Klienci oszczędzają czas i pieniądze. Gwarantujemy, że decydując się na współpracę z nami, otrzymają Państwo funkcjonalne i estetyczne wnętrze, które będzie służyć przez wiele lat.

Kompleksowy zakres prac:

  • układanie podłóg,
  • montaż drzwi wewnętrznych,
  • usługi malarskie i tynkarskie,
  • zabudowy kartonowo – gipsowe,
  • modyfikowanie układu lokalu,
  • układanie płytek, 
  • montaż armatury,
  • instalacje elektryczne, hydrauliczne,
  • wykańczanie balkonów i tarasów.

Projektowanie mebli na wymiar

Dzięki współpracy z architektem wnętrz jesteśmy w stanie zaproponować Klientom także usługę projektowania mebli na wymiar. Rozwiązanie to pozwoli Państwu zaaranżować dom, mieszkanie czy lokal nie tylko gustownie, ale i funkcjonalnie. Uwzględniając w projekcie układ i wielkość wnętrz oraz wszelkie wnęki w ścianach pomożemy Państwu zagospodarować nawet nietypowe pomieszczenia. Przyjmujemy zamówienia na każdy rodzaj mebli, od kuchennych po łazienkowe czy salonowe. Wykonujemy szafy do zabudowy na wymiar, które są zazwyczaj wyposażeniem garderoby czy sypialni. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających projektów i z chęcią służymy doradztwem.
 
Jesteś zainteresowany naszą usługą wykończeniową? Skontaktuj się z nami! W przypadku dodatkowych pytań również jesteśmy do Państwa dyspozycji.

NASZE REALIZACJE

Mieszkanie pokazowe, Poznań ul. Bułgarska

Poznań, os. Piastowskie

Poznań, 28 czerwca 1956 r.

Poznań, os. Piastowskie

Masz pytania? Napisz do nas!